Zlatan spôsobuje totálnu horúčku: Vážna európska ponuka... Pozor, nejde o žiadny veľkoklub!

Zlatan Ibrahimovič
Zlatan Ibrahimovič

LOS ANGELES - Taliansky futbalový reportér Fabrizio Romano opäť raz dorazil s horúcou správou zo svojho sveta plného kontaktov priamo v európskych kluboch. V kurze je v tomto období najmä Zlatan Ibrahimovič, ktorý sa podľa všetkého vracia do Európy. Hoci pred pár dňami oznámil, že zakotví v Španielsku, nemusí to tak byť. Možno len hral hru s novinármi a fanúšikmi.

Romano počas víkendu prišiel s novinkou, ktorá prekvapí azda každého futbalového priaznivca. Zlatan Ibrahimovič má na stole serióznu a nefalšovanú ponuku od talianskej Bologne. Aktuálne 12. mužstvo Serie A si verí v snahe o zisk Ibrahimoviča. Minimálne teda riaditeľ Walter Sabatini, ktorý na adresu 38-ročného Švéda povedal tieto slová: 

"Zlatan Ibrahimovič do Bologne je reálnou možnosťou. Verte mi, nie je to nemožné. Uvažuje nad našou ponukou, pretože chce pomôcť Sinišovi Mihajlovičovi (manažér klubu, pozn.). Snažíme sa, aby sa toto stalo realitou, bolo by to fantastické. Uvidíme..."

Šesťnásobný majster Serie A operuje v kádri s nejedným zaujímavým menom, ktoré však nemusia byť bežným sledovateľom futbalu až také známe. V zostave nájdeme napríklad českého ofenzívneho hráča Ladislava Krejčího, čilského tvrďasa Garyho Medela, talentovaného dána Andreasa Skov Olsena, 37-ročného zakončovateľa Rodriga Palacia, vychýreného vďaka prapodivnému účesu  či dlhoročného švajčiarskeho reprezentanta Blerima Dzemailiho. 

Ak by ale priklusal Ibrakadabra tak by išlo o trošičku inú kávu... A možno by jeho prítomnosť skutočne bola nápomocná najmä srbskému trénerovi Sinišovi Mihajlovičovi, preslávenému exekútorovi nechytateľných voľných kopov, ktorý sa snaží poraziť rakovinu. 


Tagy: Zlatan Ibrahimovič Los Angeles Galaxy Bologna FC 1909

Zdroj:
Športky - Ondrej Herceg
Foto:
SITA/AP/Jae C. Hong

DISKUSIA