FOTO Brutálna zlomenina rozplakala hviezdy Premier League: Hororové VIDEO len pre silné žalúdky!

Vylúčený Son Heung-Min poriadne rozhodený po brutálnom zranení Andrého GomesaVylúčený Son Heung-Min poriadne rozhodený po brutálnom zranení Andrého Gomesa Zdroj: profimedia.sk

LIVERPOOL - Futbalisti Tottenhamu Hotspur nevyhrali štvrtýkrát po sebe, keď na pôde Evertonu remizovali 1:1. Vyrovnaný zápas na Goodison Parku preklopil na stranu hosťujúcich "Spurs" z brejku v 63. minúte Dele Alli. Everton sa tlačil za vyrovnaním o sedem minút neskôr, videorozhodca však ako penaltu dotyk rúk vo vápne Tottenhamu nevyhodnotil.

V 77. minúte hororové zranenie členka utrpel stredopoliar Evertonu André Gomes. Po faule kórejského krídelníka Heung-Mina Sona zostal niekoľko minút vo veľkých bolestiach ležať na trávniku, keď sa mu členok neprirodzene otočil zo svojej pôvodnej pozície. Son dostal červenú kartu a keď videl následky svojho zákroku, priamo na trávniku sa rozplakal. Portugalčana Gomesa museli na nosidlách odniesť z trávnika a vzápätí putoval do nemocnice. Dĺžka jeho absencie na trávnikoch zatiaľ nie je známa.

Remízu proti oslabenému Tottenhamu vo ôsmej nastavenej minúte zariadil hlavičkou Cenk Tosun. Oveľa viac ale po zápase v hlavách rezonovalo brutálne zranenie Gomesa.

Viac o téme: Tottenham Hotspur Serge Aurier Son Heung-Min Everton FC André Gomes
  • Zdroj: ČTK, TASR, športky