Bayern hľadá nového trénera, favoritom bookmakerov je Mourinho!

Jednými nenávidenými, inými uznávaný. Trénoval popredné špičkové kluby ako FC Porto, Chelsea, Inter Miláno, Real Madrid či Manchester United. Na svojom konte má portugalský, anglický, taliansky i španielsky titul. A do tejto fenomenálnej zbierky možno pridá ďalší – nemecký. Favoritom bookmakerov na uvoľnený trénersky post v Bayerne Mníchov je kontroverzný José Mourinho.

Po prehre 1:5 na ihrisku Frankfurtu došla vedeniu Bayernu Mníchov trpezlivosť a z postu trénera odvolala Nika Kovača. Jeho koniec logicky spustil lavínu možných nástupcov. Spomína sa kouč Ajaxu Erik ten Hag (kurz 12,0), zo špičkových trénerov je voľný Talian Massiliamo Allegri (kurz 4,0), najnovšie je s postom trénera spájaný ostrieľaný Francúz Arsene Wenger (kurz 8,0). No hlavným ašpirantom je práve José Mourinho. Zo špičkových líg nepôsobil práve v bundeslige. V posledných týždňoch sa naplno venuje štúdiu nemčiny. Žeby sa ďalšou destináciou tohto kouča stal práve bavorský veľkoklub? Ak by ste si ho vybrali na svoj tiket, váš vklad by sa násobil kurzom 2,50.

Reálna je ale možnosť aj na dočasného trénera Hansa-Dietera Flicka. Ten povedie Bayern minimálne v nasledujúcich dvoch dueloch – dnes proti Olympiakosu a cez víkend proti Dortmundu. Chopí sa svojej šance a zotrvá na lavičke minimálne do 1.1.2020? V takom prípade by vám vložená 10-eurovka v Niké vyniesla rovnú stovku.

Spestrite si svoj tiket stávkou na nového trénera Bayernu Mníchov. Ak ste nový hráč, v Niké si navyše môžete vybrať niektorý zo vstupných bonusov. Na výber máte 50 eur, 300 eur alebo 1000 eur, alebo si zvoľte bonus 40 eur vo voľných tiketoch. Staňte sa členom Klubu Niké a čerpajte výhody, ktoré vám ponúka!


Tagy: Bayern Mníchov

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Bundesligy
Zdroj:
PR článok
Foto:
Niké

DISKUSIA