FC Nitra reaguje na katastrofálnu sezónu: Pod Zoborom sa udiali viaceré personálne zmeny

Rekonštrukcia štadióna FC NitraRekonštrukcia štadióna FC Nitra Zdroj: fcnitra.com

BRATISLAVA - V slovenskom futbalovom klube FC Nitra došlo počas stredajšieho valného zhromaždenia k viacerým personálnym zmenám. Ako referuje oficiálna stránka organizácie spod Zobora, do funkcie predsedu klubového predstavenstva zvolili Milana Červeňa, ktorý bude mať na starosti ekonomické záležitosti.

Novým podpredsedom predstavenstva sa stal Martin Práznovský. V jeho kompetenciách budú právne otázky v klube. Medzi členov predstavenstva sa dostal aj stredopoliar A-mužstva Miloš Šimončič, ktorý bude mať na starosti prepojenie medzi vedením, hráčmi a trénermi. Členmi dozornej rady sa stali Jiří Magyar, Tomáš Seko, Jozef Kotula, Stanislav Bečica a Jozef Chudý. Vedenie nitrianskeho klubu zároveň vyslovilo dôveru súčasnej trénerskej dvojicu Gergely Geri a Henrich Benčík, ktorí povedú mužstvo do konca aktuálnej sezóny 2019/2020.

Nitra sa momentálne nachádza na predposlednom 11. mieste fortunaligovej tabuľky a minulý týždeň postúpila do štvrťfinále slovenskej pohárovej súťaže Slovnaft Cup. Tím od úvodu sezóny viedol Marián Süttö, ktorého však na konci októbra po prehre v Zlatých Moravciach (0:1) v pozícii hlavného trénera vystriedal spomenutý Geri, spočiatku však iba dočasne do stredajšieho valného zhromaždenia.

Viac o téme: FC Nitra
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: fcnitra.com
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články