VIDEO Dlhé minúty hrôzy v Anglicku: Hororové KO... Slovanistu Bajriča oživovali priamo na ihrisku!

Na snímke zranený hráč Slovana Kenan Barjič
Na snímke zranený hráč Slovana Kenan Barjič

WOLVERHAMPTON - Slovinský futbalista Kenan Bajrič utrpel vo štvrtkovom stretnutí Slovana Bratislava v Európskej lige zranenie, ktoré si vyžiadalo dlhé ošetrovanie. V závere riadneho hracieho času na štadióne Wolverhamptonu Wanderers ho pri pokuse o nožničky zasiahol Raúl Jiménez, ktorý si za to vyslúžil žltú kartu.

Obranca Slovana zostal ležať na trávniku, rozhodcovia museli prerušiť hru na viac než jedenásť minút, Bajriča napokon odniesli na nosidlách so zafixovaným krkom. Holandský hlavný arbiter Hendrikus Nijhuis nadstavil dvanásť minút, počas ktorých Jimenez strelil jediný gól zápasu.


"Zatiaľ to vyzerá na ťažký otras mozgu. Zostane tu na noc na pozorovaní, necestuje s nami domov. Uvidíme, ako sa to bude vyvíjať," sprostredkoval tréner Ján Kozák ml. na pozápasovej tlačovej konferencii prvé informácie.

Priamo na trávniku bol svedkom Bajričov spoluhráč a krajan Andraž Šporar: "Súper ho kopol do hlavy, nevedel o sebe tridsať, štyridsať sekúnd. Keď prišiel k sebe, povedal, že to bude v poriadku, potvrdili to aj lekári a fyzioterapeuti. Cez noc bude v nemocnici a v piatok príde domov. Dúfam, že je pravda, že mu nie je nič horšie."

 Tagy: Wolverhampton Wanderers ŠK Slovan Bratislava Kenan Barjič

Zdroj:
TASR, športky
Foto:
TASR - Martin Baumann; Video: Streamable

DISKUSIA