Bajrič po tvrdom KO zostáva v Anglicku: Nové správy od lekárov... Návrat sa odkladá

Na snímke zranený hráč Slovana Kenan BarjičNa snímke zranený hráč Slovana Kenan Barjič Zdroj: TASR - Martin Baumann

BRATISLAVA - Futbalisti Slovana Bratislava po štvrtkovej večernej prehre na pôde anglického Wolwerhamptonu (0:1) v Európskej lige 2019/2020 nechali v dejisku duelu jedného zo spoluhráčov. Slovinský obranca Kenan Bajrič totiž po zásahu kopačkou do hlavy od súperovho hráča Raula Jimeneza duel nedohral a po dráme na ploche putoval priamo do nemocnice.

"Utrpel otras mozgu a v nemocnici v Anglicku absolvoval vyšetrenia vrátane počítačovej tomografie. To bolo negatívne, čiže sa zatiaľ nepreukázali vážnejšie komplikácie. Vzhľadom na rizikovosť letu zostal v Anglicku a aktuálne sa cíti lepšie, po konzultácii s lekármi bude prijaté rozhodnutie, kedy sa vráti späť na Slovensko," informovalo vedenie Slovana o stave svojho futbalistu v piatok.

Kenan Bajrič zostal po zásahu od súpera ležať na trávniku, krátko bol aj v bezvedomí. Napokon opustil trávnik na nosidlách so zafixovaným krkom a smeroval do nemocnice. "Ani neviem, čo mám povedať. Je mi to ľúto a snáď bude čoskoro v poriadku," uviedol autor nešetrného zákroku Raul Jimenez, ktorý v nadstavenom času druhej časti stretnutia presnou hlavičkou rozhodol o triumfe Wanderers 1:0.

 

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 4
Viac o téme: ŠK Slovan Bratislava Kenan Bajrič Ján Kozák ml.
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR - Martin Baumann
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články