Fanúšikovia Sparty sú už zúfalí: Po polčase viedla o dva góly, ale nasledovalo zlyhanie

Sparta Praha premrhala dobre rozohraný zápasSparta Praha premrhala dobre rozohraný zápas Zdroj: Profimedia

JABLONEC - V 16. kole českej futbalovej ligy zvíťazil Zlín nad Olomoucom 1:0. Jediný gól zápasu strelil v 88. minúte 19-ročný Jakub Kolář. V záverečnom zápase sobotňajšieho programu remizoval Jablonec so Spartou Praha 2:2.

Hostia videli v 17. minúte zásluhou Libora Kozáka a Martina Frýdka už 2:0. Jablonec, za ktorý odohral celý duel slovenský legionár Jakub Považanec, v druhom polčase dokázali vyrovnať po presných zásahoch Jana Matouška a Jana Chramostu.

FK Jablonec - Sparta Praha 2:2 (0:2)
Góly: 47. Matoušek, 74. Chramosta - 4. Kozák, 17. Frýdek. 4103 divákov. /J. Považanec (Jablonec) hral celý zápas a dostal ŽK - D. Hancko (Sparta) bol na lavičke náhradníkov/

FC Fastav Zlín - SK SIgma Olomouc 1:0 (0:0)
Gól: 88. Kolář. 3081 divákov. /M. Rakovan chytal celý zápas, R. Matejov (obaja Zlín) hral celý zápas/.

1.FK Příbram - Slezský FC Opava 0:0