VIDEO Spln sa mi senil! Attila si spravil srandu sám zo seba, tá veta mu už navždy prischla

Attila VéghAttila Végh Zdroj: Oktagon 15

PRAHA - Sobotňajší galavečer Oktagon 15 sa nezmazateľne zapísal do histórie miešaných bojových umení (MMA) na území Česka a Slovenska. V mimoriadne sledovanom "Zápase storočia" triumfoval rodák z Dunajskej Stredy Attila Végh nad najlepším český bojovníkom Karlosom Vémolom. Zápas trval iba 127 sekúnd, po ktorých Végh knokautoval svojho súpera.

Papierovým favoritom bol Vémola, ale svojim výkonom zaostal za očakávaniami. Végh bol od začiatku súboja veľmi aktívny, ľahký na nohách a napokon uštedril "Terminátorovi" prvú prehru od augusta 2015. "Tvrdo sme s mojim tímom pracovali, všetkým ďakujem. Mal som štvormesačnú prípravu - bolo to doslova týranie. Takúto prípravu som nikdy nemal, Karlos ma nemohol ničím prekvapiť," povedal v televíznom rozhovore Végh.

Slovenský bojovník takisto priznal, že v "Zápase storočia" očakávala verejnosť jeho prehru. "Okrem môjho tímu, rodiny a verných fanúšikov mi nikto neveril. Hovorili mi, že aj keď prehráš, tak budeš náš šampión. Nakoniec to však vyšlo. Teraz potrebujem oddych, s manželkou čakáme bábätko, ale s kariérou rozhodne nekončím," skonštatoval v bezprostrednej reakcii po zápase Végh.

Attila Végh upravil svoju bilanciu v profesionálnej kariére na 33 víťazstiev, deväť prehier a dve remízy. Zároveň dostal v pražskej O2 Arene otázku aj ohľadom možnej odvety s Karlosom Vémolom, pri ktorej si nezabudol zo seba spraviť srandu. "Ja takéto veci neriešim, na to máme ešte čas. Hlavné teraz je, že 'spln sa mi senil' a som veľmi šťastný," dodal Végh.

Nešlo však o brept, ako si mnohí mysleli. Attila narážal na tlačovú konferenciu podujatia Oktagon Prime Time ešte z leta, kde sa mu naozaj trošku zaplietol jazyk. Slovenský bojovník už dávnejšie využil túto vetu a vytvoril tričká, ktoré nesú rovnomenný názov (Splň sa mi senil). Po sobotnej výhre tak z jeho strany išlo o skvelý marketingový ťah. Teraz však tieto skomolené slová nabrali úplne nový rozmer a sú hitom internetu.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 8
Viac o téme: Attila Végh Oktagon Karlos "Terminátor" Vémola
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Oktagon 15; VIDEO: Youtube, Facebook
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články