Fanúšikovia, zbystrite: Získajte Gáboríkove korčule alebo Višňovského puk zo Siene slávy LA Kings!

BRATISLAVA - V dňoch 12. – 14. novembra 2019 bude prebiehať online charitatívna aukcia, ktorá zaujme a poteší predovšetkým hokejových fanúšikov. Do aukcie venovali hodnotné veci dvaja úspešní slovenskí hokejisti - Marián Gáborík a Ľubomír Višňovský.


Aukcia bude prebiehať na portáli POMAHAY. Výťažok z predaja poputuje dvom organizáciám, ktoré sa hokejisti rozhodli podporiť. 

 

Dražiť sa budú napríklad aj tieto veci:


Podpísaný puk Ľubomíra Višňovského zo Siene Slávy hokejového klubu LA Kings

Výťažok z vydražených vecí poputuje Občianskemu združeniu Margarétka z Banskej Štiavnice. Vyzbieraná čiastka sa použije najmä na vybavenie rehabilitačnej miestnosti v stacionári Margarétka, pre deti so zdravotným a telesným postihnutím a ich rodiny.

Puk pochádza z ceremónie, kedy si v LA Kings uctili Ľubomíra Višňovského a zaradili tohto legendárneho obrancu do klubovej Siene Slávy LA Kings. Ceremónia sa odohrala pred zápasom proti Arizone. Na puku je meno Ľubomíra Višňovského aj s jeho podpisom. 

Fanúšikovia, zbystrite: Získajte Gáboríkove Zdroj: POMAHAY

Hokejové korčule a dres Mariána Gáboríka 

Výťažok z vydražených vecí poputuje Nadácii Mariána Gáboríka, ktorá podporuje športovo talentované deti. Z vyzbieraných prostriedkov sa pokryjú náklady na tréningy a hokejovú výstroj pre deti, ktorých rodičia si to nemôžu dovoliť.


Profesionálne hokejové korčule Easton Synergy EQ5, ktoré nosia hokejové hviezdy NHL.

Fanúšikovia, zbystrite: Získajte Gáboríkove Zdroj: POMAHAY

POZRITE SI ĎALŠIE AUKČNÉ PRODUKTY 

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 6
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: POMAHAY; VIDEO: POMAHAY
  • Zdroj: PR článok
  • PR článok