VIDEO Cibulková už myslí na rodinný život: Pravda, ako je to s bábätkom!

Dominika Cibulková s manželom MichalomDominika Cibulková s manželom Michalom Zdroj: Športky/Ján Zemiar

BRATISLAVA - Včerajší krst knihy Dominiky Cibulkovej s názvom "Tenis je môj život" sa zmenil aj na nečakaný odchod do tenisového dôchodku. Najúspešnejšia slovenská tenistka v histórii prehovorila pre Športky o novej kapitole života, ktorej neodmysliteľnou súčasťou bude rodinný život.

Cibulková prezradila najbližšie plány do budúcnosti. Dala jasne najavo, že s manželom Michalom plánujú rodinu. "Chceme sa usadiť a tešíme sa na rodinný život. Určite plánujeme rodinu, ale nie je to nič, v čom by sme tlačili na pílu. Bude to tak, ako má byť. Ak sa nám to podarí, budeme sa z toho veľmi tešiť," povedala pre Športky.

Ako bolo už spomenuté, úspešná tenistka začína novú kapitolu života. Tá bude spojená aj s pôsobením v tenisovej akadémii Love4Tennis Dominika Cibulková Academy. "Určite bude spojená s mojou akadémiou, v ktorej robím kempy. Chodím na tréningy a venujem sa tam našim deťom a dievčatám. Bola som aj na tréningu nádejných talentov, takže ma to veľmi baví. Taktiež ma veľmi baví, ako ma vnímajú, počúvajú. Je to pre nich taký nový impulz," dodala vysmiata Cibulková.

Posledný zápas, ktorý odohrala ako profesionálna hráčka, bol na Roland Garros. Od namáhavých tréningov teda ubehol nejaký ten čas. Ako si teda Cibulková užíva voľné chvíle? "Ja si to veľmi užívam. Mali sme super leto. Prvýkrát  sme boli na dovolenkách, žili sme úplne normálny život bez tréningov. Takže to trénovanie mi nechýba, že nula. A treba povedať, že bez toho to nejde. Človek nemôže chcieť mať víťazstvá a netrénovať na to. To je celý ten proces, a ten mi nechýba," uzavrela.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 11
Viac o téme: Dominika Cibulková
  • Autor: © Zoznam/Michal Driapsa
  • FOTO: Športky/Ján Zemiar
  • Zdroj: športky

Súvisiace články