Topoľčany s Miklíkom v zostave sa doťahujú na Capitals, tí šokujúco vybuchli s posledným

Hráči z hlavného mesta opäť zaváhaliHráči z hlavného mesta opäť zaváhali Zdroj: Facebook HC Bratislava Capitals

BRATISLAVA - O prekvapenie v rámci 19. kola Slovenskej hokejovej ligy (SHL) sa postarali hráči Trnavy, ktorí zvíťazili na ľade lídra Bratislava Capitals 4:3 najmä vďaka raketovému vstupu do duelu, keď v 13. min vyhrávali už 3:0. Bratislavčania si na konto pripísali druhú prehru za sebou.

Druhé Topoľčany rozhodli o svojom triumfe v Dubnici nad Váhom v predĺžení, keď sa druhýkrát v zápase presadil Pätoprstý. V ich drese sa strelecky presadil aj Michel Miklík, ktorý túto sezónu hral za Slovan, kde len nedávno skončil. Ich odstup na Capitals sa znížil na dva body.

Tretí Martin otočil vývoj skóre proti Skalici (2:1). Výhru rovnakým výsledkom si na svojom ľade vybojovali hokejisti Žiliny proti Spišskej Novej Vsi. Levice si podľa predpokladov poradili s Považskou Bystricou 6:3.

HK VITAR Martin - HK Skalica 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Góly: 40. Jurášek, 52. Videlka - 27. Štumpf

HK Levice - HK 95 Panthers Považská Bystrica 6:3 (4:1, 1:0, 1:2)
Góly: 4. Tužinský, 14. Mihálik, 19. Tužinský, 20. Mihálik, 35. Novák, 57. Tábi - 17. Dmitriev, 49. Saboš, 60. Krieger

MsHK Žilina - HK Spišská Nová Ves 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Góly: 39. Záhradník, 53. S. Rehák - 24. Ondov

MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom - HC Topoľčany 2:3 po predĺžení (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
Góly: 29. Matejka, 44. Matejka - 40. Pätoprstý, 42. Miklík, 62. Pätoprstý

HC Bratislava Capitals - HK Gladiators Trnava 3:4 (0:3, 2:0, 1:1)
Góly: 27. Slovák, 31. Kalináč, 43. D. Hudec - 2. Ševčík, 11. Šúry, 13. Jurák, 44. Mrava

Viac o téme: HC Topoľčany HC Bratislava Capitals HK Gladiators Trnava MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom
  • Zdroj: SITA, športky