Jágr v otvorenej spovedi, ktorá tu ešte nikdy nebola: Otázky na telo aj od fanúšikov

Jarom�r J�grJarom�r J�gr Zdroj: VDN Promo

BRATISLAVA - Legendárny Jaromír Jágr v spovedi, kde odokryje veci, o ktorých ešte nikde nehovoril. Počuť o korenistom živote hokejistu bude rozhodne veľkým zážitkom. Šancu položiť otázky na telo budú mať dokonca aj diváci. To je šanca, ktorá sa už nemusí opakovať. Jágr je veľkým menom nie len v Česku a na Slovensku, ale aj na celom svete.

Chystá sa ďalšia Noc s legendou. Po boxeroch Tysonovi a Furym je tu ďalšie zvučné meno. Slávny hokejista Jágr totiž mieri na Slovensko. Šancu počuť jeho slová dostane iba 700 divákov v Edison parku 14. júna.

"Chcem, aby si to ľudia užili, takže vystúpia moji obľúbení speváci, ktorých som kvôli mojej kariére nemal možnosť počuť naživo. Budú tam aj hostia, s ktorými som hral a s ktorými som súperil," povedal samotný Jágr. Na príkaz promotéra akcie Petra Větrovského nemohol prezradiť viac. "Na životnej ceste sa stretávame so situáciami, ktoré nie vždy riešime dobre, ale tým to nekončí. Je dôležité rýchlo sa oklepať a ísť ďalej. Sú to veci, ktoré som zažil aj ja," pokračoval známy český hokejista.

"Verím, že Jaromír Jágr je legendou aj pre slovenských fanúšikov," povedal Větrovský, ktorý zastupuje pre český trh aj známeho bojovníka Attilu Végha. Ďalej predstavil, ako bude samotná show prebiehať: "Večer bude rozdelený do troch tretín. Počas prestávok vystúpia speváci. Po skončení hlavnej časti bude nasledovať predĺženie a nájazdy, čo budú predstavovať otázky priamo od divákov."

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 5
Viac o téme: Jaromír Jágr Petr Větrovský
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: VDN Promo
  • Zdroj: športky

Súvisiace články