VIDEO Padol gól roka, krajšie to už nebude: Obrana dotrhaná na franforce, koncovka á la Demitra!

Boris Sádecký dotrhal obranu MAC BudapešťBoris Sádecký dotrhal obranu MAC Budapešť Zdroj: instagram - tipsportliga

TRENČÍN - Fanúšikovia boli nonstop na nohách. Trenčín ukázal svoju hokejovú silu. Súpera z Maďarska vyprevadil takmer dvojciferným počtom gólov. Jeden z nich bol skutočne exkluzívny a už dopredu je jasné, že toto je gól mesiaca, ak nie celého roka. Postaral sa oň expert na podobné kúsky Boris Sádecký.

Trenčín už mal body prakticky isté, veď po dvoch tretinách viedol vysoko 7:1 a posledné dejstvo už iba dohrával. Vtedy však začaroval 22-ročný Sádecký. Z obrannej tretiny sa vybral na výlet k súperovi a nikto ho nedokázal zastaviť.

Hoci sa mu do cesty postavila štvorica hokejistov, predsa sa predral až k brankárovi. Vtedy prišla čerešnička na torte, ktorá rozjasala celú halu. Zakončenie á la Pavol Demitra s hokejkou medzi nohami bolo skutočne lahodné. Komplimenty na Sádeckého začali sypať aj prekvapení komentátori.