VIDEO Neuveriteľné góly, faily a kuriózne situácie: Gól z celého ihriska či radosť postranného rozhodcu!

BRATISLAVA - Futbal je svetovým fenoménom a je obľúbeným športom aj na Slovensku. Dôkazom toho sú aj parádne góly a akcie, ktoré nevidíte iba na fortunaligových trávnikoch, ale aj v nižších, priam dedinských súťažiach. Často totiž v týchto ligách padajú náramné strely, za ktoré by sa nehanbili ani najväčšie hviezdy. Samozrejme, k dedinskému futbalu patria aj kuriózne situácie, ktoré dokážu poriadne pobaviť. Presvedčte sa sami:

 

 

 


Gól z celého ihriska

Brankár siedmoligového tímu TJ Družstevník Šípkové sa postaral o parádny gól v zápase proti domácemu TJ Slovanu Veľké Orvište. Svojho protivníka v bráne prekonal priamo z výkopu! 

Lišiacky gól, ktorý sa stal hitom internetu

Futsalista Dušan Vangel, ktorý pôsobí v tíme Rehab Klinik Barabéri, sa postaral o parádny gól. Pri nájazde telom oklamal brankára a lopta skončila v sieti. Gól koloval internetom aj na najväčších futbalových stránkach.

Keď sa rozhodca začne tešiť z gólu

V českom okresnom futbale sa stala poriadna kuriozita, keď po vyrovnávajúcom góle Žehrovíc proti Chrášťanom postranný rozhodca začal oslavovať gól z priameho kopu.

Chcel centrovať, ale dal výstavný gól

V zápase medzi domácim tímom OŠK Smolenice a TJ Družtevník Brestovany zaznamenali výstavný zásah. Hráč ho však nemal v úmysle. Chcel centrovať spoluhráčom do šestnástky a bol z toho oku lahodiaci gól. Aj takéto góly prinášajú dedinské súťaže.

Problém trafiť prázdnu bránu z necelého metra

Tak, ako padajú krásne góly, amatérske súťaže prinášajú aj poriadne faily. O jeden taký sa postaral hráč 2. slovenskej futsalovej ligy v tíme ŠK Danubit Wild Boys. Úplne prázdnu bránu dokázal prekopnúť z necelého metra.


Športové zostrihy vám prinášame v spolupráci so Sport.Video.


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
športky
Foto:
Getty Images

DISKUSIA