Bratislavčania so skvelým víkendovým programom: Deti pod dozorom expertov v hokejovej akcii

Ilustračné foto
Ilustračné foto

BRATISLAVA - Skvelá šanca, ako pripraviť pre svoje deti zábavný program a bezplatne využiť šancu vidieť ich na ľade. Ešte k tomu pod dozorom odborníkov. Podujatie Deti na Hokej si pripravilo pre drobcov zaujímavý program plný športu a radosti. Aj toto je šanca, ako pritiahnuť mládež k hokeju už od útleho veku.

23. novembra 2019 od 13.15 sa v spolupráci so Slovenským zväzom ľadového hokeja uskutoční na zimnom štadióne ICE ARENA Lamač podujatie DETI NA HOKEJ. Akcia je určená pre dievčatá a chlapcov od 5 do 10 rokov všetkých úrovní korčuľovania, aby si mohli vyskúšať korčuľovanie a prácu s hokejkou a pukom. 

Viaceré stanovištia ako napríklad korčuľovanie pomedzi kužele či streľba na bránu preveria ich zručnosti. Dôležité je mať zo všetkého radosť a úsmev na perách. Na deti budú dohliadať skúsení tréneri, každý účastník bude za svoju snahu odmenený balíčkom od SZĽH s upomienkovými predmetmi a malým občerstvením. 

Deti, ktoré tento krásny šport zaujme, sa budú môcť na mieste prihlásiť do hokejového klubu a stať sa súčasťou hokejovej rodiny. Záujmom klubu HKL Bratislava je vytváranie kvalitných podmienok pre výchovu a športové napredovanie detí a mládeže v ľadovom hokeji, s čím súvisí aj bezplatné zapožičanie hokejovej výstroje. Dôležitým atribútom podpory nádejných hokejistov zo strany klubu HKL Bratislava je aj oslobodenie rodičov od platenia členských príspevkov a platenie ľadu pre nových členov. Akcia sa koná 23. novembra 2019 od 13.15 na zimnom štadióne ICE ARENA Lamač.

hlavnými cieľmi klubu sú:
- zanechať v pamäti malých účastníkov podujatí pozitívnu skúsenosť s hokejom a zimným štadiónom
- zoznámiť rodičov potenciálnych hokejistov s hokejovým prostredím
- pomôcť hokejovým klubom v materiálnom vybavení kategórie prípravky formou darovania hokejového výstroja malým hokejistom
- zvýšiť členskú základňu v najmladšej kategórii a vytvoriť tak zdravé športové konkurenčné prostredie


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
detinahokej-sk.webnode.sk; Video: Youtube

DISKUSIA