FOTO Pochettinov odchod nenechal nikoho chladným: Odkaz, ktorý vás chytí za srdce!

Mauricio Pochettino
Mauricio Pochettino

LONDÝN - Tréner Mauricio Pochettino sa po odvolaní z Tottenhamu nestihol osobne rozlúčiť s futbalistami londýnskeho klubu, preto im nechal odkaz na tabuli v kabíne. Argentínsky kouč pri tíme skončil v utorok večer a nahradil ho José Mourinho.

Pochettino prišiel do Tottenhamu v máji 2014 a v minulej sezóne s ním postúpil do finále Ligy majstrov. Štyridsaťsedemročný kouč ale potom doplatil na zlý vstup do nového ročníka a bol odvolaný. Hotspur totiž vyhral len tri z doterajších trinástich zápasov anglickej ligy.

A pretože väčšina hráčov si plnila reprezentačné povinnosti, nemohol sa s nimi Pochettino rozlúčiť osobne. Nechal im preto na tabuli v kabíne napísaný odkaz: "Ďakujem pekne všetkým. Nemohli sme sa rozlúčiť. Navždy budete v našich srdciach." Fotografie na sociálnej sieti instagram zverejnil trénerov asistent Jesús Pérez.

Emotívne odkazy na sociálnych sieťach Pochettinovi poslali aj niektorí hráči Tottenhamu. "Navždy ti budem vďačný za to, že si mi pomohol splniť si sny," napísal kanonier Harry Kane. "Toľko ma toho naučil a za všetko, čo pre mňa urobil, som mu vďačný. Veľa šťastia a dúfam, že sa opäť uvidíme, priateľ," pridal stredopoliar Dele Alli.


Tagy: Tottenham Hotspur Harry Kane Dele Alli Mauricio Pochettino

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
ČTK
Foto:
SITA/AP/Darko Vojinovič; Instagram/mrspochettino

DISKUSIA