VIDEO Parádny obrat nestačil: Fanúšikovia Manchestru sa ani po troch góloch triumfu nedočkali

Brandon Williams a David McGoldrickBrandon Williams a David McGoldrick Zdroj: SITA/AP - Jon Super

LONDÝN - Futbalisti Manchestru United remizovali v nedeľňajšom súboji 13. kola Premier League na ihrisku Sheffieldu United 3:3. Hostia najkôr otočili skóre z 0:2 na 3:2 tromi gólmi v priebehu siedmich minút, v nadstavenom čase ale prišli o víťazstvo.

Sheffield viedol v 52. minúte po zásahu Lysa Mousseta už 2:0, no hostia od 72. do 79. minúty otočili skóre, keď sa postupne presadili Brandon Williams, Mason Greenwood a Marcus Rashford. Bod pre Sheffield potom zariadil v 91. minúte Oliver McBurnie.

Manchestru United patrí v tabuľke 9. priečka, Sheffield United má o bod viac a je šiesty.

Sheffield United – Manchester United 3:3 (1:0)
Góly: 19. Fleck, 52. Mousset, 90.+1 McBurnie – 72. Williams, 77. Greenwood, 79. Rashford

Viac o téme: Manchester United Sheffield United