VIDEO neprofesionálneho prístupu pobúrilo fanúšikov Sparty: Potom sa divíme, že máme 20 zranených

David Moberg KarlssonDavid Moberg Karlsson Zdroj: sparta.cz

PRAHA - Futbalisti Sparty Praha remizovali v piatkovom domácom zápase 17. kola najvyššej českej súťaže s Českými Budějovicami 3:3. Hostia trikrát prišli o jednogólové vedenie, úvodný zásah stretnutia dosiahol slovenský stredopoliar Ivan Schranz. V 82. minúte videl aj žltú kartu.

Nečakané ligové zaváhanie s nováčikom je pre trápiacu sa pražskú Spartu ďalším nepríjemným sklamaním a večne kritickí fanúšikovia hneď hľadajú príčiny neúspechov. Ešte pred piatkovým stretnutím sa odohrala na Letnej zaujímavá scénka, ktorú na video zachytil hráč Sparty Martin Graiciar a prostredníctvom sociálnych sietí sa video dostalo aj k verejnosti a fanúšikom.

Na spomínanej dokrútke je zachytený švédsky futbalista pražského klubu David Moberg Karlsson, ktorý sa na Letnej snaží preliezť plot. Aj napriek tomu, že sa mu to príliš nedarí, spolu s Graiciarom si celú scénku náramne užívajú. Ale nespokojní fanúšikovia Sparty na to majú iný názor. "Potom sa čudujeme, že máme 20 zranených, keď nám hráči preliezajú ploty," uviedol jeden z nich kriticky na sociálnej sieti. Tým narážal na rozsiahlu maródku, ktorá už dlho na Sparte vyčíňa, v súboji s nováčikom bola zranená šestica domácich hráčov, medzi nimi aj strojca videa Martin Graiciar. 

Ten navyše video zavesil na sociálnu sieť práve v čase, keď sa Sparta pripravovala na spomínaný duel s nováčkom, ktorý ale nezvládla podľa predstáv. Aj keď švédsky legionár do zápasu nezasiahol, jeho neprofesionálny prístup pre slávny pražský klub rozhodne nie je dobrou vizitkou. 

Viac o téme: AC Sparta Praha SK Dynamo České Budějovice David Moberg Karlsson Martin Graiciar
  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: sparta.cz
  • Zdroj: športky, TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy