VIDEO fanúšikovia Realu vypískali Balea: Hviezda je u nich na odpis... FOTO ako dôkaz

Gareth BaleGareth Bale Zdroj: SITA/AP Photo/Alberto Saiz

MADRID - Zverenci manažéra Zinedina Zidana zvíťazili v poslednom ligovom zápase pred domácim publikom nad Realom Sociedad 3:1. Biely balet síce už v prvej minúte inkasoval, ale v ďalšom priebehu sa o góly postarali Karim Benzema, Federico Valverde a Luka Modrič.

Zaujímavý moment nadišiel v 67. minúte stretnutia, keď domáci fanúšikovia búrlivým piskotom privítali na trávniku Garetha Balea. Reprezentant Walesu prišiel do hry za Rodryga a jeho striedanie znášali priaznivci Realu veľmi ťažko. Za všetko môže z veľkej časti samotný Bale, ktorý oslavoval postup na EURO 2020 s waleskou vlajkou, na ktorej bol nápis: ´Wales, Golf, Madrid - v tomto poradí´. To mu vrátil jeden z prítomných fanúšikov, ktorý mal pre neho vlastný odkaz v podobe: ´Rodrygo-Vini-Lucas-Bale - v totmo poradí´.

Zdá sa, že Bale si to u priaznivcov Realu Madrid naozaj pokazil, no samotný manažér Zinedine Zidane sa ofenzívnej hviezdy z Walesu zastal. "Náš tím potrebuje, aby za ním fanúšikovia stáli celých 90 minút. Myslím si, že je okolo neho zbytočne veľa rozruchu. Sám Gareth už viackrát povedal, že tu chce byť s nami. Čo sa týka incidentu z reprezentácie, nie je mojou úlohou, aby som sa tým zaoberal," povedal Zidane.

Viac o téme: Real Madrid Gareth Bale Zinedine Zidane
  • Autor: © Zoznam/Marek Cocher
  • Zdroj: športky