VIDEO Taká nakladačka, že to nevydržali ani fanúšikovia: Debakel od Bostonu bol na biely uterák

Pohľad na utrápenú striedačku Montrealu CanadiensPohľad na utrápenú striedačku Montrealu Canadiens Zdroj: SITA/AP/Ryan Remiorz

MONTREAL - Na takýto debakel sa bude ešte dlho spomínať. Predovšetkým fanúšikovia Bostonu si budú zápas v montrealskom Bell Centre dlho prehrávať. Rivalita medzi klubmi je obrovská a teraz majú priaznivci Bruins čo vyhadzovať Canadiens na oči. Na ich vlastnom ľade ich deklasovali 8:1.

Zápas, v ktorom sa zaskvel 36 úspešnými zákrokmi slovenský brankár Jaroslav Halák, bol rozhodnutý už v druhej minúte druhej tretiny. Carey Price po piatich kúskoch v bráne zamieril na striedačku a Bruins sa radovali z jasného vedenia 5:1. Do konca stretnutia pribudli ešte ďalšie tri inkasované góly, a to aj vďaka skompletizovanému hetriku Davida Pastrňáka.

Tesne pred koncom duelu to už nevydržali ani fanúšikovia v jednej z najikonickejších hokejových arén sveta. Hokejovo hrdí Kanaďania vypískali žalostný výkon hráčov a jeden z nich symbolicky vhodil na ľadovú plochu biely uterák.

Viac o téme: Boston Bruins Montreal Canadiens
  • Zdroj: športky