Cibulková po ukončení kariéry žiari šťastím: Otázniky okolo tehotenstva... Je to moja súkromná vec!

Krst knihy Dominiky Cibulkovej pod názvom Krst knihy Dominiky Cibulkovej pod názvom Zdroj: Športky/Ján Zemiar

BRATISLAVA - Už bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková, ktorá pred niekoľkými dňami počas slávnostného krstu knihy Tenis je môj život oficiálne ukončila hráčsku kariéru, nemá núdzu o mediálnu pozornosť. Najnovšie zaznelo na webe najky.sk, že 30-ročná Bratislavčanka s manželom Michalom údajne očakávajú narodenie prvého dieťaťa, pričom Cibulková má momentálne za sebou úvodný trimester tehotenstva.

"Zatiaľ to nepovedala veľa ľuďom, navyše jej lekári odporučili pokojnejší režim a oddych. Nesmie sa veľmi namáhať. Keďže Dominika je astmatička, je pod väčším dohľadom lekára, ale nejde o nič vážne," prezradil spomenutému portálu nemenovaný zdroj. 

Najúspešnejšia slovenská tenistka sa k tejto téme však nechcela vyjadrovať. "Je to moja súkromná vec," povedala stručne pre Športky.

Momentálne si užíva dovolenku v slnečnom Dubaji, odkiaľ poslala odkaz svojim fanúšikom.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No wasting time here

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Cibulková v minulosti osemkrát ovládla anketu Tenista roka. Rovnako v ôsmich prípadoch sa stala najobľúbenejšou tenistkou na základe hlasovania fanúšikov. Vo svojej kariére získala osem turnajových titulov na okruhu WTA, bola vo finále Australian Open 2014 a tiež ovládla Turnaj majsteriek 2016 v Singapure.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 7
Viac o téme: Dominika Cibulková
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Športky/Ján Zemiar
  • Zdroj: SITA, športky

Súvisiace články