VIDEO Kuriózna situácia v našej lige: Tretina sa hrala cez 24 minút, nikto si to nevšimol!

Na snímke hráči HK Dukla Ingema Michalovce sa tešia z góluNa snímke hráči HK Dukla Ingema Michalovce sa tešia z gólu Zdroj: TASR – Roman Hanc

MICHALOVCE - Hokejisti Dukly Trenčín zvíťazili v piatkovom zápase 23. kola Tipsport Ligy na ľade HK Dukla Ingema Michalovce tesne 2:1 a natiahli svoju víťaznú sériu. Celý zápas pritom trval o viac ako štyri minúty dlhšie a prekvapivo si to nikto zo zainteresovaných nevšimol.

V 14. minúte druhej tretiny piatkového zápasu sa čas vrátil o viac ako 4 minúty dozadu. Prekvapivo si chybu časomerača nikto z aktérov stretnutia nevšimol a v hre sa tak pokračovalo ďalej. Krátko po tomto incidente navyše padol rozhodujúci gól z hokejky hostí. Celú situáciu už rieši zväz a ligová rada príjme riešenie na najbližšom stretnutí. "Je to špecifická situácia, ktorá v súťažnom poriadku zahrnutá nie je. Jej riešenie je v kompetencii riadiaceho orgánu súťaže," znie písomné stanovisko SZĽH. Na celý incident upozornila RTVS, hráči aj tréneri zostali zaskočení. ​

Viac o téme: Dukla Trenčín HK Dukla Ingema Michalovce
  • Zdroj: športky, TASR