VIDEO Neuveriteľné góly a faily: Obrovský trapas a nožničky, za ktoré by sa nehanbil ani Ronaldo!

BRATISLAVA - Opäť vám prinášame nádielku gólov a failov z dedinského futbalu, futsalu či hobby súťažiach v malom futbale. Tentoraz uvidíte najmä krásne góly či parádne tímové akcie. Chýbať ale nebude ani neuveriteľné zlyhanie z necelého metra do prázdnej brány. Pozrite si ďalšiu sériu videí, ktoré vás zaručene pobavia:

 

 

 

 

Bránu netrafil z pol metra

Vo futsalovej 1. mestskej lige v Košiciach sa istému hráčovi podarilo doslova nemožné. Po peknom signále zo štandardnej situácie sa ocitol sám pred bránou a zhruba z pol metra prekopol bránu, a to s lenivou loptou!

Nožničky, za ktoré by sa nehanbil ani Ronaldo

V Bratislavskej lige malého futbalu často padajú krásne góly. Tentoraz sa o to postaral Richard Petrovsky z FC Engerau Boys pri výprasku tímu Kik Ass. Po peknom nákope z obrany vystrúhal perfektné nožničky do ľavého horného rohu brány. Krásnym gólom zvýšil vedenie Engerau Boys na 7:1. Klobúk dole.

Prefíkaný lob, na ktorý brankár nemal nárok

V VII. ligovej súťaži v okrese Trnava padol náramný gól, ktorý sa radí do skupiny "profesorský". V zápase medzi TJ Družstevník Dechtice a ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou, ktorý skončil jasným víťazstvom domácich 5:0, sa v 21. minúte parádne presadil Matúš Kunka krásnym lobom, ktorým zaskočil doslova aj svojich spoluhráčov. 

Gól z voleja po peknej akcii

FOFO Bratislava 1984 je známa značka v slovenskom futsale. Síce už nefigurujú v najvyššej súťaži, ale zato sa stále prezentujú peknou hrou. Dôkazom toho je aj krásny gól Tomáša Kruckého, ktorý sa bezchybne z voleja trafil po parádnej tímovej hre. Zakončenie nemalo chybu.

Ďalekonosný projektil a dvojitý angličák

Hitparádu gólov zakončíme opäť výstavnou strelou v BLMF, ktorá padla v zápase medzi FC Bepon a OFM Štrkovec. Ako sa vo futbale hovorí, "keď nevieš, čo s loptou, tak vystrel," a treba povedať že Adamovi Nedorostovi z OFM Štrkovec to vyšlo na jednotku. Projektil takmer z polovice ihriska skončil v bráne po dvojitom angličáku.

Športové zostrihy vám prinášame v spolupráci so Sport.Video.

 


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
športky
Foto:
sport.video

DISKUSIA