VIDEO Po faule na Pastrňáka sa rozpútala hromadná šarvátka: Tatar ho zobral odzadu pod krk

Hráči Bostonu a Montrealu v hromadnej potýčke
Hráči Bostonu a Montrealu v hromadnej potýčke

BOSTON - Bitka dvoch odvekých rivalov nebola iba v hokejovom duchu. Keď hrá Boston s Montrealom, o napäté situácie nie je núdza. Predovšetkým ak je jeden z tímov frustrovaný. Na ľade to potom iskrí a neraz sa to zvrhne aj do potýčky.

Pri poslednom meraní síl sa z výhry radovali Bruins, ktorí pripravili Canadiens už ôsmu prehru v sérii. Boston však musel otáčať z 0:1, a to všetko až v tretej tretine, v ktorej strelil tri góly a zapísal si triumf 3:1. Otočku naštartoval David Pastrňák, ktorý rozpútal na ľade hromadnú šarvátku.

Pastrňáka najskôr fauloval kapitán hostí Shea Weber, ale česká hviezda nenechala trest iba na rozhodcov. Požičané sa rozhodol vrátiť a okamžite sa okolo dvojice zhŕkli všetci ostatní hráči na ľade. Rozhodcovia mali plné ruky práce, aby od seba dostali desiatku statných hokejistov. Chtiac nechtiac sa v mele ocitol aj slovenský útočník Tomáš Tatar. Žiadna seriózna bitka s tvrdými údermi z toho napokon nebola. Pastrňák chcel len ukázať, že si nenechá skákať po hlave a všetko sa zaobišlo bez pästí a krvi.


Tagy: Boston Bruins Montreal Canadiens David Pastrňák

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
športky
Foto:
nhl.com; Video: Youtube

DISKUSIA