VIDEO krásneho gesta legendárneho Drogbu: Bývalý kanonier Chelsea splnil Mbappému svoj dlh

Didier Drogba a Kylian Mbappé so spoločnou selfie
Didier Drogba a Kylian Mbappé so spoločnou selfie

PARÍŽ - Na slávnostnom galavečeri počas udeľovania cien Ballon d´Or splnil Didier Drogba takmer desať rokov starú žiadosť, alebo inak povedané splatil svoj dlh talentovanému Kylianovi Mbappému.

Bývalý kanonier Chelsea bol spoločne so Sandy Heribertovou moderátormi pondelkovej akcie, pričom Drogba opísal veľmi zaujímavý príbeh týkajúci sa francúzskeho klenota Paríža Saint-Germain. Drogba prezradil, že po prehre Chelsea v Lige Majstrov odmietol kvôli nespokojnosti s výkonom hlavného rozhodcu Toma Ovreba venovať spoločnú fotografiu jednému z mladých prítomných fanúšikov. Tým bol práve spomínaný Mbappé. Hráči ´The Blues´ prehrali na Stamford Bridge po neskorom góle z kopačky Andrésa Iniestu a Drogba to len veľmi ťažko znášal. Po samotnom stretnutí sa dokonca dostal do slovnej konfrontácie s rozhodcami.
 
 
"Pred vyše desiatimi rokmi po zápase prišlo ku mne malé dieťa a chcelo sa odfotiť. Ten deň som kvôli rozhodcovi a výsledku povedal nie. Až neskôr som sa dozvedel, že tým dieťaťom bol Kylian, takže teraz mu chcel splatiť môj dlh," povedal Drogba. Bývalý reprezentant Pobrežia Slonoviny požiadal celé publikum, aby sa postavilo a s Mbappém si urobili parádnu spomienkovú fotografiu.

Tagy: Didier Drogba Kylien Mbappé

Zdroj:
športky
Autor:
© Zoznam/Marek Cocher
Foto:
SITA/AP Photo/Francois Mori; Video: youtube.com, twitter.com

DISKUSIA