VIDEO Černák je znovu namočený v problémoch: Drsný zásah do hlavy, odpísal ďalšieho hráča!

Erik Černák pri ďalšom tvrdom zákroku na Daniela CarraErik Černák pri ďalšom tvrdom zákroku na Daniela Carra Zdroj: Twitter - AtoZSports Nashville

NASHVILLE - Slovenský obranca Erik Černák je už v zámorí známa firma. Statný rodák z Košíc sa udomácnil v zostave Tampy Bay, jedného z najkvalitnejších tímov v NHL. Momentálne sa však jeho meno spomína v negatívnom zmysle. Hrozí mu ďalšia návšteva disciplinárnej komisie.

Černák dostal nedávno dištanc na dva zápasy za zákrok na Rasmusa Dahlina, ktorému spôsobil otras mozgu. Bolo to jeho prvé takéto porušenie pravidiel, takže bol trest relatívne mierny. Teraz to môže byť horšie.

Slovenský obranca sa po návrate do akcie znovu zviditeľnil tvrdým bodyčekom na Daniela Carra z Nashvillu. Súpera chcel priklincovať na zadný mantinel, lenže ten sa nachádzal v zraniteľnej pozícii. Černák ho zasiahol rovno do hlavy, čo rozhodcovia ocenili dvomi trestnými minútami. Po nedávnom dištanci by mohol vyfasovať ďalší trest, tentoraz zrejme prísnejší. Rovnako ako Dahlin, aj Carr opustil zápas kvôli zraneniu.

 

 

Viac o téme: Tampa Bay Lightning Nashville Predators Erik Černák Daniel Carr
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Twitter - AtoZSports Nashville; VIDEO: Twitter - AtoZSports Nashville
  • Zdroj: športky

Súvisiace články