VIDEO Baleova mentalita je niekde inde: Reakciou na piskot fanúšikov Realu rozosmial komentátorov!

Gareth BaleGareth Bale Zdroj: SITA/AP - Manu Fernandez

MADRID - Waleská hviezda Realu Madrid Gareth Bale to má v tíme Zinedina Zidana poriadne nahnuté. Fanúšikovia mu už viackrát dali jasne najavo, že ho v tíme Bieleho baletu vidia veľmi neradi.

Provokáciami s waleskou zástavou po postupe svojej krajiny na EURO 2020, kedy Walesan zoradil na zástave svoje priority v poradí Wales, golf a Madrid, ešte viac prilial olej do ohňa. Niet divu, že sa mu teraz pravidelne od priaznivcov Realu dostáva piskotu, s ktorým sa Bale musí pri nástupe na ihrisko vysporadúvať. 

Inak tomu nebolo ani vo veľkom šlágri Ligy majstrov proti parížskym hviezdam z Parku princov, ktoré v rámci piateho kola skupinovej fázy milionárskej súťaže zavítali na San Bernábeu. Bale sa na ihrisko dostal v 68. minúte zápasu, kedy striedal zraneného Edena Hazarda. Pri jeho rozcvičke za postrannou čiarou sa domáci fanúšikovia pustili do silného piskotu, čím Baleovi dali jasne najavo, že mu stále neodpustili. Walesan ale prekvapil svojim holywoodskym úsmevom od ucha k uchu a jeho reakcia na adresu pískajúcich fanúšikov rozosmiala aj španielskych komentátorov veľkého šlágra, ktorý skončil remízou 2:2. 

Walesan pre televíziu BT Sport následne aj okomentoval svoje gesto na adresu pískajúceho davu: "Bernabéu je najlepším miestom kde byť vypískaný ak nie ste na úrovni, ktorú od vás fanúšikovia očakávajú. Rozumiem tomu. Najskôr to bolo naozaj ťažké a nevedel som ako to zvládnuť. Teraz je to už ale v pohode." Nuž, uvidíme či mu úsmev na tvári zostane aj pri ďalších podobných prejavoch fanúšikov Realu, ktorí nezabúdajú. 

 

Viac o téme: PSG Gareth Bale Real Madrid CF
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/AP - Manu Fernandez; VIDEO: Twitter/Los Blancos Stan
  • Zdroj: športky