VIDEO Dudova Hertha mala výhru vo vlastných rukách: Nepostačil jej ani dvojgólový náskok

Ondrej Duda (vpravo) v súboji o loptuOndrej Duda (vpravo) v súboji o loptu Zdroj: Profimedia

FRANKFURT - Futbalisti Herthy Berlín mali na dosah prvé víťazstvo v najvyššej nemeckej súťaži od 4. októbra. Napokon sa však museli vo Frankfurte uspokojiť s remízou 2:2.

Hostia viedli do 65. minúty 2:0 po góloch Dodiho Lukebakia a Marka Grujiča. Potom však skorigoval Martin Hinteregger a bod pre domácich zabezpečil v závere duelu Sebastian Rode.

Za Herthu hral do 49. minúty slovenský reprezentant Ondrej Duda, ale do štatistík sa zapísal iba žltou kartou. Jeho spoluhráč Peter Pekarík nebol ani na lavičke náhradníkov. Berlínčania bodovali po piatich prehrách a v tabuľke sú na 16. mieste. Frankfurt ukončil trojzápasovú sériu prehier.

Eintracht Frankfurt - Hertha Berlín 2:2 (0:1)
Góly: 65. Hinteregger, 86. Rode - 30. Lukebakio, 63. Grujič