Cibulková bude mamičkou, je už v štvrtom mesiaci: Prezradila detaily tehotenstva!

Dominika Cibulková s manželom Michalom čakajú bábätko
Dominika Cibulková s manželom Michalom čakajú bábätko

BRATISLAVA - Šepkalo sa o tom už dlhšiu dobu a je to pravda. Dominika Cibulková bude mamičkou! V utorok sa o radostnú novinu podelila na sociálnej sieti Instagram, kde v ruke drží snímku z ultrazvuku. Úspešná tenistka pre Športky prezradila aj detaily tehotenstva:

"Netajila som to príliš dlho. Prvé tri mesiace som si to nechávala pre seba, chcela som aby všetko bolo v poriadku a myslím si, že je to úplne normálne," prezradila pre Športky budúca mamička. Zároveň dodala, že plánuje rodiť na Slovensku.


Cibulková tiež vyvrátila dohady, že tehotenstvo je dôvodom ukončenia kariéry. "Určite to nebol dôvod ukončenia kariéry, pretože to bol dlhodobý proces. Samozrejme, že sme sa tešili aj na rodinu, a to, že to prišlo dá sa povedať na prvý pokus, tak to bolo šťastie od pána Boha," povedala pre Športky a potvrdila, že je v štvrtom mesiaci tehotenstva.

Už bývala tenistka prezradila, že tehotenstvo zatiaľ prebieha bez väčších problémov a cíti sa veľmi dobre: "Prvý trimester som zvládla bezproblémovo, nemala som žiadne nevoľnosti. Občas ma bolel žalúdok, ale inak sa dá povedať, že som mala asi aj šťastie. Jednu vec môžem povedať, že som bývala strašne unavená a vedela som spať počas dňa celé hodiny."

S manželom Michalom už vedia pohlavie dieťatka, ale to sa verejnosť zatiaľ nedozvie. "Pohlavie dieťatka vieme a máme už aj vybraté meno, ale to si necháme ešte pre seba," uzavrela pre Športky Cibulková.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

 


Tagy: Dominika Cibulková

Zdroj:
športky
Foto:
Instagram/Dominika Cibulková

DISKUSIA