VIDEO Krásne strely, zákroky a neuveriteľný fail: Namiesto gólu trafil vlastnú tvár!

Zdroj: športky

BRATISLAVA - Opäť je tu nádielka krásnych gólov, akcií či failov. Tentokrát sa najviac zaskvel hráč v českom futsale, ktorý sa postaral o poriadnu kuriozitu. Nechýbajú však ani výstavná strela a krásny brankársky zákrok. Veď posúďte sami:

Výstavná strela do ľavého vinkla

Bratislavská liga malého futbalu opäť priniesla niekoľko krásnych gólov. Jedným z nich je aj parádna strela do ľavého vinkla. Blysol sa ňou hráč z tímu AC Milan. Gólovou trefou poslal svoj tím do vedenia, ale zápas s Papalalalu sa skončil nakoniec nerozhodne 11:11. Obidva tímy sa po jeseni nachádzajú v BLMF lige na popredných priečkach.

Brankársky zákrok par excellence

Na Pavlovic Cupe 2019 boli fanúšikovia svedkami nádherného zákroku, ktorý predviedol gólman z futsalového tímu FC Košice. Predchádzal tomu krásny volej z polovice ihriska, keď spomínaný brankár bol vonku z brány. Lopta smerovala presne medzi tri žrde, ale brankárovi sa krásnou robinzonádou podarilo loptu vytlačiť, čím neumožnil súperovi z Liptovského Mikuláša vyrovnať skóre.

Pavlovic cup a jeho 11. ročník sa organizuje v Prešove na počesť československého futbalového reprezentanta. Je to mládežnícky turnaj a v tomto ročníku (2019/20) sa stali víťazom hráči FC Košice.

Pätička, jasličky, gól!

V zápase minifutbalovej ligy Pezinok medzi Rakeri a HC Elizabeth tiež padol pekný a zároveň netradičný gól. Hráč z tímu Rakeri znížil stav stretnutia po peknom prieniku spoluhráča, keď zakončil jeho akciu efektívnou pätičkou pomedzi nohy brankára, dal mu krásne jasličky.

Mestská minifutbalová liga Pezinok odštartovala v novodobej súčasnosti svoj 7. ročník. Oficiálne sa ale hrala už v roku 1999.

Poriadny fail v českom futsale

Kuriózny moment sa udial v Celoštátnej lige v susednom Česku medzi hráčmi Chemcomex Praha a Futsal Zlín. Hráč domáceho tímu si v 29. minúte nastrelil svoju vlastnú tvár namiesto zakončenia do brány. Táto situácia sa odohrala v za stavu 4:1 pre Chemcomex Praha. Zápas skončil 5:2 pre spomínaný tím.

Ani na Slovensku sa to nezaobišlo bez failu

Hráč tímu INSTA vo futsalovej 2. Bratislavskej lige dokázal pekne oklamať brankára sťahovačkou, no prázdnu bránu trafiť nedokázal. Nakoniec ho to nemuselo mrzieť, keďže jeho tím vyhral nad United 7:2.

Tieto videá môžete sledovať vďaka Sport.Video.

  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: športky; VIDEO: Sport.Video
  • Zdroj: športky