Ruky predstaviteľov SFZ rozhodli: Žreb štvrťfinále Slovnaft Cupu je na svete

Slovnaft CupSlovnaft Cup Zdroj: SITA/Martin Medňanský

BRATISLAVA - Vo štvrťfinále slovenskej futbalovej pohárovej súťaže Slovnaft Cup 2019/2020 vytvoria dvojičku aj AS Trenčín a úradujúci majster SR Slovan Bratislava. Rozhodol o tom štvrtkový poludňajší žreb, ktorý sa uskutočnil v priestoroch benzínovej čerpacej stanice v Bratislave na Prístavnej ulici.

Zaujímavý náboj bude mať taktiež prestížny regionálny súboj medzi ďalšími dvomi fortunaligistami - FC Nitra a FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble. V osudí bol aj jeden druholigový zástupca FK Poprad. Na Podtatrancov čaká náročná konfrontácia na trávniku aktuálneho ligového vicešampióna z Dunajskej Stredy. Tretí tím uplynulého ročníka Fortuna ligy, MFK Ružomberok, sa vo štvrťfinále predstaví na trávniku ŠKF iClinic Sereď.

Štvrťfinále sa hrá na jeden zápas v marci budúceho roka, v prípade nerozhodného výsledku po 90 minútach rozhodne o postupujúcom rozstrel zo značky pokutového kopu.

Výsledok štvrtkového žrebu štvrťfinále slovenskej futbalovej pohárovej súťaže Slovnaft Cup 2019/2020 (hrá sa na jeden zápas, v prípade remízy po 90 minútach rozhodne o postupujúcom rozstrel zo značky pokutového kopu):

FC DAC 1904 Dunajská Streda - FK Poprad
FC Nitra - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble
ŠKF iClinic Sereď - MFK Ružomberok
AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava

Viac o téme: FC Nitra AS Trenčín MFK Ružomberok ŠK Slovan Bratislava FC DAC 1904 Dunajská Streda FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble FK Poprad ŠKF iClinic Sereď
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/Martin Medňanský
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články