Organizácia TITAN FIGHT NIGHT sa opäť vracia do Partizánskeho na Galavečer TFN8

Určite na ňom nebudú chýbať domáce hviezdy, ako i šampión organizácie TFN5 a účastník Oktagon Výzva 7 Tomáš Bolo v titulovom zápase s vyzývateľom Patrikom Jevickým z Bratislavského OFA Gymu. Tomáš Zajac, hlási veľký comeback do profesionálneho MMA a veru táto váhová kategória sa má na čo tešiť.

Mená ako Cigánik (2 násobný amatérsky šampión KSL ligy, účastník Cage Warrior), či Zurabov (účastník Cage Warriors), ktorí prídu z Írska, netreba domácim ani predstavovať. S Cigánikom pôjde do zápasu mladý talentovaný Kristián Seman z Michaloviec, ktorého sme videli naposledy na Oktagon Prime.

Zurabov prikývol na výzvu a namiesto 70 kg, prijal 77 kg Draganovského, ktorý sa mal stretnúť s domácim Jakubíkom, avšak k tomuto zápasu neprišlo. Tento zápas už je teraz dostatočne vybičovaný.

Na štartovke nebude chýbať domáci "enfine terrible" Jano Jakubík, alias "Tasmánsky čert", ktorý je vždy nevyspytateľný a  hlavne v domácom prostredí predvádza vynikajúce výkony. Jeho súperom bude Marek Kvasnica a to v profesionálnom MMA na 3 x 5 min. Bude to boj o kráľa hornej Nitry vo váhovej kategórii 66 kg.

Ďalším ťahákom pre divákov je podpísanie zmluvy zápasníka Zola Szomolaia do organizácie Titan Fight Night, ktorý sa stretne s milovaným a najviac diskutovaným Jánom "Janco" Gogorom. Tento zápas ťahá najviac divákov ku komentovaniu na sociálnych sieťach ako i mimo nich.

Štartovku doplnia mená ako Tiefenbach (5-1-0) z Bratislavy.
Kolek (3-1-0), Šípka (1-0-0) z Martina.
Rovnako doplnené domácimi zápasníkmi z domáceho Gladiators Team Gymu, Ďurík (2-2-0), Horváth (9-6-0), Lehmden (2-2-0 finalista MAMMAL ligy), Ohanka (BJJ tréner domáceho GTG klubu), Cabaj (3-0-0).

Na TFN sa nikdy nenudíte, keďže organizátori vždy prekvapia, a to nie len skvelou svetelnou a zvukovou show ale vždy majú pripravenú nejakú ako sa hovorí ,,Čerešničku na torte." Moderátorom celého Galavečera bude Valér Ferko.

Lístky v predpredaji na Predpredaj.sk.


Zdroj:
PR článok
Foto:
TNF

DISKUSIA