Návrat do PAOK-u nevyšiel podľa predstáv: Sklamanie! Stoch bude meniť dres

Miroslav StochMiroslav Stoch Zdroj: paokfc.gr

BRATISLAVA - Pôsobenie slovenského futbalového krídelníka Miroslava Stocha v gréckom tíme PAOK Solún je pravdepodobne tesne pred koncom. Podľa portálu Ajansspor.com totiž 30-ročný rodák z Nitry po návrate do tímu po piatich rokoch nepresvedčil a jeho výkony sa dali označiť za sklamanie.

Miroslav Stoch do PAOK-u prestúpil v júni zo Slavie Praha. Odvtedy však nastúpil za grécky klub iba v troch súťažných dueloch. "Klub tiež potrebuje získať nejaké financie, aby sa nedostal do problémov pre porušenie pravidiel fair play pred Európskou futbalovou úniou (UEFA). Preto sa v januári pokúsi predať Stocha," referuje spomenutý turecký web. Stoch zatiaľ naposledy nastúpil za PAOK ešte v úvode novembra.

Miroslav Stoch po úvode seniorskej kariéry v materskom FC Nitra v sezóne 2005/2006 zamieril do Anglicka, no za londýnsku Chelsea absolvoval do leta 2009 iba päť súťažných štartov. Nasledovalo hosťovanie v holandskom Twente, potom prestup do Turecka (Fenerbahce Istanbul). Slovenský futbalista následne prvýkrát zamieril do PAOK Solún, zahral si aj v Spojených arabských emirátoch a tureckom Bursaspore. V lete 2017 sa dohodol na spolupráci so Slaviou Praha, z ktorej po dvoch rokoch zamieril opäť do solúnskeho klubu.

V reprezentačnom drese SR odohral doteraz 60 duelov a strelil v nich 6 gólov.

Viac o téme: Miroslav Stoch PAOK Solún
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: paokfc.gr
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články