Najkrajší darček pod stromček: Terminátorovi porodila slovenská playmate dcérku Lili!

Karlosovi "Terminátorovi" Vémolovi sa narodila dcérka Lili
Karlosovi "Terminátorovi" Vémolovi sa narodila dcérka Lili

PRAHA - Po krutej porážke v zápase storočia má opäť dôvod na radosť. Karlosovi "Terminátorovi" Vémolovi sa totiž narodila dcérka Lili, ktorú mu porodila slovenská playmate Lela. Vianoce tak budú tráviť už traja.

Vémola sa ešte začiatkom novembra, presne 9. 11., stretol v oktagone s Atillom Véghom, ktorý ho nekompromisne knokautoval hneď v prvom kole. Najhoršie obdobie v kariére však vystriedalo teraz to najšťastnejšie v živote.

"Najkrajšie veci na svete sa stanú, keď ich najmenej čakáte. Lili už jednoducho chcela byť na Vianoce doma, takže o 15:10 prišla na svet," pochválil sa bojovník v MMA s fotkou svojej dcérky na Instagrame.

"Do Vianoc budú dievčatá doma a budem ich mať všetky pod stromčekom. Tak šťastné a veselé. Nám sa Vianoce strašne podarili, tak dúfam, že sa podaria aj vám všetkým," odkázal svojim fanúšikom.

 

Jeho priateľka mala pôvodne rodiť až ku koncu roka. Napriek tomu prebehol pôrod bez komplikácií a malá "Terminátorka" Lili váži 3,26 kg. Vémola má okrem dcérky Lili aj syna Karlosa Juniora a nevlastnú dcéru, ktorú vychováva.


Zdroj:
športky
Foto:
Instagram/Karlos Terminátor Vémola

DISKUSIA