Juventus prelomil bobríka mlčanlivosti: Stará dáma prehovorila o budúcnosti Cristiana Ronalda

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

TURÍN - Taliansky futbalový klub Juventus Turín má v pláne ponúknuť portugalskému útočníkovi Cristianovi Ronaldovi predĺženie kontraktu do 30. júna 2023. V tom čase by mal hviezdny zakončovateľ už 38 rokov.

Ako referuje web britského denníka Daily Mail, funkcionári "starej dámy" chcú zároveň 5-násobnému najlepšiemu futbalistovi sveta vylepšiť aktuálne finančné podmienky, ktoré sa momentálne pohybujú na úrovni 35 miliónov eur ročne.

Súčasná zmluva CR7 s turínskym klubom platí do konca sezóny 2021/2022 a rodák z Madeiry niekoľkokrát vyslovil presvedčenie, že má ešte pred sebou niekoľko sezón na najvyššej úrovni. Ako referuje talianske periodikum Corriere dello Sport, tému najbližšej futbalovej budúcnosti stihol prebrať s agentom Jorgem Mendesom pred niekoľkými dňami počas odovzdávania ocenení Globe Soccer Awards v Dubaji, kde si prevzal individuálnu poctu pre hráča roka 2019.


Čítajte aj: Veľký rebríček TOP kanonierov: Kráľom poľský gólostroj, Šporar tromfol aj Kanea s Agüerom!


Športový riaditeľ Juventusu Fabio Paratici si je údajne veľmi dobre vedomý Ronaldovho prínosu pre mužstvo a chce mu ponúknuť nový 3-ročný kontrakt s možnosťou predĺženia spolupráce o ďalších 12 mesiacov. Podľa portálu Daily Mail by k podpisu nového pracovného dokumentu mohlo dôjsť v priebehu jarnej časti aktuálneho ročníka.


Tagy: Cristiano Ronaldo Juventus Turín Jorge Mendes Fabio Paratici

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Serie A
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA/AP/Gregorio Borgia

DISKUSIA