VIDEO Ronaldo opäť dostal divákov do varu, ani Ibrahimovič nespasil AC, Kuckovci schytali debakel

Cristiano Ronaldo a Luca PellegriniCristiano Ronaldo a Luca Pellegrini Zdroj: SITA/AP - Marco Alpozzi

TURÍN - Futbalisti FC Parma v základnej jedenástke so slovenským reprezentantom Jurajom Kuckom prehrali v 18. kole talianskej Serie A na pôde Atalanty Bergamo vysoko 0:5. Kucka hral do 67. minúty a dostal žltú kartu.

Juventus Turín zvíťazil nad Cagliari 4:0 a na čele tabuľky má trojbodový náskok pred Interom Miláno, ktorého večer čakal duel na štadióne SSC Neapol. Hetrikom sa v tíme úradujúceho talianskeho majstra blysol Cristiano Ronaldo, štvrtý gól pridal Gonzalo Higuaín.

Cristiano Ronaldo Galéria fotiek (6) Zdroj: SITA/AP - Marco Alpozzi

AC Miláno iba remizovalo so Sampdoriou Janov 0:0. Domácim nepomohol k zisku troch bodov ani návrat švédskeho kanoniera Zlatana Ibrahimoviča, ktorý nastúpil v 55. minúte. "Ibra" v drese rosso-neri už pôsobil v rokoch 2010 - 2012 a bol súčasťou zatiaľ posledného majstrovského tímu z roku 2011.

Futbalisti Bologne remizovali v úvodnom pondelňajšom zápase s ACF Fiorentina 1:1. Toskánci viedli od 27. minúty, keď sa exportným volejom spoza šestnástky prezentoval Marco Benassi. Bologna vyrovnala v štvrtej minúte nadstaveného času zásluhou Riccarda Orsoliniho.

Atalanta Bergamo - FC Parma 5:0 (3:0)
Góly: 11. Gomez, 34, Freuler, 43. Gosens, 60. a 71. Iličič