Staronová sága v spojení Mbappé a Real Madrid je späť: Francúz otvorene o jeho ďalšej budúcnosti

Kylian Mbappé v akcii
Kylian Mbappé v akcii

PARÍŽ - Klenot francúzskeho futbalu Kylian Mbappé sa opätovne vyjadril ku špekuláciám, ktoré ho neustále spájajú s odchodom z Paríža Saint-Germain. O 21-ročného majstra sveta sa dlhodobo zaujíma španielsky Real Madrid.

Manažér Zinedine Zidane sa už mnohokrát v superlatívoch vyjadril na adresu tohto talentovaného mladíka, ktorému aktuálny kontrakt vyprší na konci sezóny 2021-2022. Mbappé sa po víťaznom pohárovom stretnutí proti Saint-Etienne (6:1) pred novinármi vyjadril aj na túto tému.
 
"V prvom rade chcem hrať futbal, pretože sme v polovici sezóny. Štartujeme finálnu časť sezóny, kde sa môžeme pobiť o trofeje, takže podľa mňa nie je správny čas na to, aby som tu vyvolával nejaké ohlasy ohľadom mojej budúcnosti. V klube sme všetci pokojní, kráčeme rovnakým smerom. Rozprávanie o veciach mimo ihriska by nebolo dobré," uviedol diplomaticky Mbappé. 
 
Športový riaditeľ PSG Leonardo predčasom odhalil rozhovory s Mbappém o novej zmluve a zároveň verejne skritizoval Real Madrid a Zinedina Zidana za to, že Kyliana lanária do hlavného mesta Španielska. 

Tagy: Paríž Saint-Germain Kylian Mbappé

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Ligue 1
Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP Photo/Thibault Camus

DISKUSIA