Solskjaer reagoval na kritické vyhlásenia známeho agenta: Pogba je hráč United, nie Raiolu!

Manažér Ole Gunnar Solskjaer
Manažér Ole Gunnar Solskjaer

MANCHESTER - Manažér Manchestru United Ole Gunnar Solskjaer reagoval na reči kontroverzného futbalového agenta Mina Raiolu, ktorý sa rôznymi vyhláseniami neustále naváža do klubu z Old Trafford.

V jednom rozhovore tento známy agent povie, že Pogba túži zotrvať v United, pretože si váži spomínaného Solskjaera. V inom rozhovore pre zmenu uvedie, že do United by už žiadneho hráča nepriviedol, lebo v červenom drese by podľa jeho názora vyhorel aj legendárny Maradona, alebo Pele. Rovnako je nórsky kouč na každej tlačovej konferencii prenasledovaný nekonečnými otázkami na adresu francúzskeho záložníka, čo ešte viac zvyšuje tlak na celý tím, ktorý sa herne trápi. Spomínaný Francúz je momentálne po operácii a mimo hry bude približne 4 až 6 týždňov.

"Môžem o tom hovoriť priamo s Paulom, ale hlavne si myslím, že by som nemal hovoriť o agentoch a rovnako agenti by nemali hovoriť takto o nás. Paul je náš hráč, je to hráč Manchestru United. Agenti sú zamestnancami hráčov, nie naopak! Nemusím hovoriť, o čom sa rozprávam s Paulom, to zostane len medzi nami. Poviem len toľko, že Paul sa sústredí na jeho návrat do hry, lebo keď ste zranený, je ťažké niečo hovoriť. Jeho reč musí byť na ihrisku. Tam musí predviesť  výkony, ktoré hovoria za všetko,“ dodal Solskjaer.


Tagy: Manchester United Paul Pogba Ole Gunnar Solskjaer

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP/Jon Super

DISKUSIA