Prepustený český búrlivák sa nemazná: Vyhrotená vojna s exmanželkou, poslal jej rázny odkaz!

Tomáš Řepka
Tomáš Řepka

PRAHA - Bývalý český futbalista Tomáš Řepka je väčšine športovej obci veľmi známy. Búrlivák, ktorý sa nikdy príliš nezamýšľal nad tým, či svojimi slovami niekomu ublíži alebo pomôže, strávil čas vo väzení za kauzu s bývalou manželkou. Po mesiacoch je vonku a v rozhovore pre TV Prima sa rozhovoril o práci, ktorú vykonával za stenami basy. Išlo o pečenie.

Čo presne Řepka vypekal? "Všetko, na čo si spomenieš," začal na úvod rozhovoru pre českú TV Prima a pokračoval: "Mal som výhodu, že som bol učenlivý a tie ženy ma mali tak rady... Robil som v pekárni, potom v lahôdkach aj cukrárni. Takto som pendloval medzi tromi oddeleniami," priblížil Řepka. 

Keďže Řepka pôsobil aj v cukrárskom oddelení, tak sa, prirodzene, nevyhol pečeniu koláčikov. "Bol som veľmi šikovný a manuálne zručný, pretože som z dediny. Robil som tam úplne všetko. Od toastov cez chlebíčky, rožky či šišky. Čokoľvek, na čo si spomenieš. Napríklad som robil 450 - 500 toastových chlebov," hovorí dnes už slobodný Řepka. 

"Veľa som sa tam naučil. Zdokonalil som sa vo varení (zaplať Pánboh), takže tieto veci som teraz zobral už na seba. Varenie som si veľmi obľúbil a teším sa, že budem doma variť," dodal. 

Řepka mal na výber, či bude vo väzení tvrdo pracovať, prípadne zvolí inú, pre mnohých menej atraktívnu možnosť. Iní si vybrali ležanie a nudu. Jemu sa také čosi priečilo. "Keď som videl iných chalanov, ako tam ležia a iba sa váľajú a nudia. Nuda je najhorší trest pre toho, kto tam je zavretý. Zobral by som každú prácu," vysvetlil Řepka, prečo sa neuchýlil k vylihovaniu. Aj vďaka tomu ho prepustili spoza mreží skôr. 

Na záver ešte poslal odkaz bývalej manželke. Nepáči sa mu prostredie, v ktorom vyrastá jeho syn. Podotkol, že on má na rozdiel od jeho ex stálu partnerku, zatiaľ čo ona ich strieda. "Chcel by som Vladimíre Erbovej odkázať, že do dnešného dňa nemám upravený styk, takže si môžem prísť po syna kedykoľvek a s kýmkoľvek. Ja neprijímam nijaké jej podmienky, kedy by som mal prísť, alebo s kým by som mal a nemal prísť. To pre mňa nie je akceptovateľné a takto to nebude. Styk nemám upravený, takže syna môžem vidieť kedykoľvek," povedal rázne a nekompromisne bývalý hráč Sparty, Fiorentiny či West Hamu United. 


Tagy: Tomáš Řepka

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Gambrinus ligy
Zdroj:
športky
Foto:
Profimedia

DISKUSIA