Bondra, Šatan aj Višňovský: Legendy predvedú svoje majstrovstvo, máme sa na čo tešiť!

Na snímke bývalý slovenský reprezentant v hokeji Miroslav Šatan
Na snímke bývalý slovenský reprezentant v hokeji Miroslav Šatan

TRENČÍN - Legendy slovenského hokeja združené v projekte Tipsport Liga Alumni, ktorý zastrešuje najvyššia slovenská súťaž, sa už nevedia dočkať porovnania svojho majstrovstva a umenia so súčasnými hviezdami Tipsport Ligy počas All-Star víkendu 2020 v Trenčíne.

V nedeľu 19. januára počas prestávok exhibície sa predstavia v súťažiach zručností, v ktorých si zmerajú sily so súčasnými tipsportligistami. Tím Tipsport Liga Alumni je elitná spoločnosť bývalých skvelých hráčov. Každý z nich získal buď cenný kov v slovenskom drese na majstrovstvách sveta, alebo zdvihol nad hlavu Stanleyho pohár.

Mnohí z nich si obliekali počas kariéry aj dres trenčianskej Dukly a hrali na štadióne, na ktorom sa uskutoční tohtoročná exhibícia. Teraz opäť predvedú fanúšikom svoje umenie. Niektorí z členov Tipsport Liga Alumni tímu absolvovali v piatok na trenčianskom štadióne špeciálny večerný tréning a vyskúšali si predovšetkým streľbu z plošiny umiestnenej na tribúne cez celé klzisko na prázdnu bránku.

Legendy vs. hviezdy Tipsport Ligy

"Tešíme sa, že skvelí hokejisti nedávnej minulosti prijali naše pozvanie a diváci na tribúnach i pri televíznych obrazovkách uvidia 19. januára zaujímavú konfrontáciu. Hviezdy minulosti nastúpia v šiestich súťažiach zručností a porovnajú si svoje hokejové schopnosti s terajšími osobnosťami Tipsport Ligy. Už dlhšiu dobu mnohí fanúšikovia špekulujú, ako by dopadla konfrontácia súčasných a bývalých hokejových hviezd. Počas All-Star víkendu dostanú aspoň čiastočnú odpoveď na túto otázku, aj keď to nebude typická zápasová konfrontácia," uviedol v tlačovej správe riaditeľ Pro-Hokeja a hlavný organizátor hviezdneho víkendu Richard Lintner.

Na Zimnom štadióne Pavla Demitru si návštevníci budú môcť zaspomínať na skvelé zákroky Jána Lašáka i umenie majstrov kombinácií a koncoviek Miroslava Šatana, Petra Bondru či Ľubomíra Višňovského. All-Star víkend sa bude niesť predovšetkým v znamení dvoch odchovancov trenčianskeho hokeja. Mariánovia Hossa a Gáborík budú manažérmi mužstiev zložených z osobností Tipsport Ligy 2019/2020, ktoré proti sebe nastúpia v exhibícii.

Vstupenky na All-Star víkend, ktorého vrcholom bude exhibícia v nedeľu 19. januára 2020, sú ešte stále v predaji v sieti Ticketportal. K lístkom na státie dostanú diváci aj bezodný pohár na neobmedzenú konzumáciu nápojov.

Nominácia Tipsport Liga Alumni na All-Star víkend 2020
Brankár: Ján Lašák.
Korčuliari: Ľubomír Višňovský, Peter Bondra, Tomáš Kopecký, Richard Zedník, Ladislav Nagy, Marcel Hossa, Branko Radivojevič, Rastislav Pavlikovský, Róbert Petrovický, Miroslav Šatan.


Tagy: Miroslav Šatan Marián Hossa Marián Gáborík Richard Lintner All-Star víkend Tipsport Liga Alumni

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
SITA
Foto:
TASR/František Iván

DISKUSIA