VIDEO Zreľák hviezdou v Nemecku: Gólom a asistenciou prispel k senzačnej prehre Bayernu!

Adam Zreľák a jeho gólové oslavyAdam Zreľák a jeho gólové oslavy Zdroj: Twitter - 1. FC Nürnberg

NORIMBERG - Futbalisti nemeckého 1. FC Nürnberg dosiahli v prípravnom súboji proti úradujúcemu nemeckému šampiónovi FC Bayern Mníchov senzačný triumf 5:2. Na tom sa výraznou mierou podieľal aj slovenský futbalista Adam Zreľák.

Ten sa na ihrisko dostal po polčasovej prestávke ako náhrada za striedajúceho Sebastiana Kerka a po vážnom zranení kolena sa predviedol v parádnej forme. 25-ročný Slovák sa proti bavorskému gigantovi dokázal v 57. minúte strelecky presadiť, keď jeho gól znamenal priebežné vedenie outsidera 3:1.

Pri góle spoluhráča Hacka na 5:1 sa Zreľák zas predviedol v role nahrávača.

Vysoko favorizovaný Bayern dokázal v 83. minúte zásluhou Tillmana už len skorigovať na konečných 2:5 a Norimberg sa dočkal senzačného triumfu.

Viac o téme: Adam Zreľák FC Bayern Mníchov 1. FC Nürnberg
  • Zdroj: športky