VIDEO Najprv gól, potom brutálny faul: Desivý zákrok hviezdy Arsenalu ako z najhoršieho hororu!

Pierre-Emerick Aubameyang za brutálny faul dostáva červenú kartuPierre-Emerick Aubameyang za brutálny faul dostáva červenú kartu Zdroj: SITA/AP - Tess Derry

LONDÝN - Londýnske derby medzi Crystal Palace a Arsenalom skončilo remízou 1:1. Arsenal dohrával zápas bez vylúčeného Pierra-Emericka Aubameyanga, ktorý dal prvý gól stretnutia, ale potom sa dopustil naozaj desivého faulu.

Súboj susedov v tabuľke medzi Crystal Palace a Arsenalom začal lepšie pre hosťujúcich "kanonierov". V 12. minúte našiel Alexandre Lacazette medzi obrancami nabiehajúceho Aubameyanga a gabonský útočník strelil 14. gól v sezóne.

Krátko po zmene strán vyrovnal s pomocou výrazného teču brániacich hráčov Jordan Ayew. Ghanský krídelník sa trafil už v prvom vzájomnom zápase sezóny na štadióne Emirates.

Snahu o tretie súťažné víťazstvo v rade skomplikoval Arsenalu v 67. minúte práve úspešný strelec Aubameyang, ktorý po desivom šľapáku na stojnú nohu Maxa Meyera dostal červenú kartu.

Faulovaný Meyer mohol byť rád, že sa vyhol nejakému väčšiemu zraneniu, pretože spomalené zábery desivý zákrok vykreslili v naozaj hororovom scenári.

Viac o téme: Arsenal Londýn Pierre-Emerick Aubameyang Crystal Palace
  • Zdroj: ČTK, športky