VIDEO Ďalší hokejista zbieral zuby z ľadu: Tvrdá rana rovno do tváre, Stastny vypľúval krv

Paul Stastny si zbiera zuby z ľadu
Paul Stastny si zbiera zuby z ľadu

MONTREAL - Každý dobre vie, že hokejisti sú poriadne tvrdí chlapi. Na ľade často vidieť nešetrné fyzické strety a zriedkavé nie sú ani bitky. Niekedy sa stane, že hráčov zasiahne puk do nechráneného miesta, čo vie byť extrémne bolestivé. Azda najhoršie je inkasovať projektil do tváre. Stane sa však aj to, svoje o tom vie už aj Paul Stastny.

V súboji Montrealu Canadiens s Vegas Golden Knights videli fanúšikovia v riadnom hracom čase až osem gólov. Každý tím ich strelil po štyri, a tak sa išlo do predĺženia. V ňom sa udial nešťastný moment, po ktorom zostalo na ľadovej ploche veľa krvi. Puk z hokejky Joela Armiu zasiahol útočníka Paula Stastného priamo do tváre, a ten sa okamžite zložil na zem.

Pred zranením ho neochránil ani chránič zubov. Stastny prišiel o pár zubov, ktoré si sám zbieral na ľade. Ihneď, ako ich pozbieral, sa vydal na striedačku, akoby sa nič nestalo. Ďalší dôkaz, že hokejisti sú jedni z najtvrdších športovcov. 

Armia sa išiel protihráčovi ešte ospravedlniť, nakoľko ho pukom zasiahol nechtiac. Stastny ospravedlnenie prijal mávnutím ruky, nakoľko vedel, že v tom nebol žiadny úmysel. Jeho zdravotný stav zostáva otázny, no nie je vylúčené, že zasiahne do hry už v nasledujúcom zápase.


Tagy: Montreal Canadiens Paul Stastny Vegas Golden Knights Joel Armia

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
športky
Foto:
Youtube/Sportsnet; Video: Youtube/Sportsnet

DISKUSIA