VIDEO Poriadne krutá facka pre hráčov Atlética: Hanebné vypadnutie s treťoligistom!

Hráči Cultural Leonesa sa radujú z výhry nad AtléticomHráči Cultural Leonesa sa radujú z výhry nad Atléticom Zdroj: Profimedia

MADRID - Futbalisti Atlética Madrid senzačne skončili už v šestnásťfinále španielskeho Kráľovského pohára. Vo štvrtok prehrali na pôde treťoligového mužstva Cultural Leonesa 1:2 po predĺžení.

Zverenci Diega Simeoneho sa síce pred takmer 13.000 divákmi na štadióne Reino de Leon dostali do vedenia, ale v závere riadneho hracieho času oň prišli a v predĺžení inkasovali druhýkrát.

"Nedokázali sme streliť viac gólov a je to len a len moja zodpovednosť. Domáci si zaslúžili víťazstvo," povedal Simeone na pozápasovej tlačovej konferencii.