VIDEO Inter triumfoval v pohári aj bez Škriniara: Debut dvoch posíl z Premier League

Radosť hráčvo Interu Milána po výhreRadosť hráčvo Interu Milána po výhre Zdroj: SITA/AP/Luca Bruno

MILÁNO - Futbalisti Interu Miláno postúpili do semifinále Talianskeho pohára. V stredajšom štvrťfinále si poradili doma s Fiorentinou 2:1, keď o ich postupe rozhodol vydareným volejom v 67. minúte Nicolo Barella.

V drese Interu nenastúpil slovenský reprezentačný obranca Milan Škriniar. Debut v milánskom tíme si odkrútili Christian Eriksen i Victor Moses, ktorí nastúpili ako striedajúci hráči v druhom polčase. V semifinále sa Inter stretne s Neapolom, druhú dvojicu tvoria AC Miláno a Juventus Turín. Semifinále sa hrá na dva zápasy.

Viac o téme: Christian Eriksen Inter Miláno Victor Moses