Fortunaligista hlási po zime veľké zmeny: Futbalová Sereď sa konečne dočkala!

Futbalisti ŠKF iClinic Sereď na sústredení
Futbalisti ŠKF iClinic Sereď na sústredení

SEREĎ - Počas zimnej prestávky došlo u Fortunaligistu ŠKF ICLINIC Sereď ku niekoľkým podstatným zmenám.

Na trénerskú lavičku zasadol triumvirát Roland Praj, Peter Lérant a Igor Obert. V organizačnej štruktúre klubu na miesto generálneho riaditeľa klubu zasadol Roman Adamčík, športovým riaditeľom zostáva Viktor Bucha. Ďalej bol vytvorený post športového riaditeľa mládeže, ktorý obsadil Miroslav Greguška a post social media manažéra zaujal Milan Bojnanský.

Do štruktúr klubu sa vrátil Roman Čavojský na miesto vedúceho A mužstva. K najvýznamnejšej udalosti v živote klubu patrí schválenie finančných prostriedkov zo štátu a miestneho zastupiteľstva na rekonštrukciu štadióna v Seredi a začiatok príprav na jej realizáciu.

"Je veľmi prezieravé od členov správnej rady klubu, že pristúpili ku vytvoreniu novej riadiacej štruktúry klubu a to v predstihu s budovaním nového zázemia klubu, ktoré si bude vyžadovať vyprofilovanú a kvalitnú organizáciu," skonštatoval nový generálny riaditeľ Roman Adamčík.Na záver môžeme dodať, že je sympatická snaha vedenia klubu, ktorá doviedla A mužstvo až do Fortuna ligy a vytvorila takto akýsi spoločenský tlak na vybudovanie moderného športoviska v meste Sereď. 


Tagy: Roland Praj Roman Adamčík Peter Lérant Igor Obert

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
športky
Foto:
skficlinicsered.sk

DISKUSIA