Gombos si vo Francúzsku o finále nezahrá: Rozbehnutého Slováka zastavila nasadená jednotka

Norbert GombosNorbert Gombos Zdroj: profimedia.sk

MONTPELLIER - Slovenský tenista Norbert Gombos sa neprebojoval do semifinále dvojhry na turnaji ATP v Montpellieri.

V stretnutí piatkového štvrťfinále prehral s najvyššie nasadeným domácim Francúzom Gaelom Monfilsom za 73 minút 3:6, 4:6.

V prvom sete Gombos stratil hneď svoj prvý servis, potom však v piatej hre brejkol favorizovaného súpera. Za nepriaznivého stavu 3:4 však opäť prišiel o podanie a set prehral 3:6. V druhom sete Monfils brejkol slovenského súpera v tretej hre a potom už súboj dopodával do víťazné konca. Na postup však potreboval až päť mečbalov, keďže Gombos pri servise Francúza statočne bojoval.

Gael Monfils (1-Fr.) - Norbert GOMBOS (SR) 6:3, 6:4

Gael Monfils Galéria fotiek (2) Zdroj: profimedia.sk

Viac o téme: Gael Monfils Norbert Gombos ATP Montpellier
  • Zdroj: TASR, SITA