Cibulková je žena s veľkým srdcom: Výzva všetkým skvelým ľuďom... Pomôžme bojovníkovi Riškovi!

Dominika CibulkováDominika Cibulková Zdroj: TASR/Michal Svítok

BRATISLAVA - Dominika Cibulková už nepôsobí na kurtoch, no rada by potešila niekde inde. Bývalá hviezda, ktorá na jeseň minulého roka ukončila úspešnú kariéru, túži pomôcť ťažko chorému chlapcovi Riškovi. Malý chlapček trpí chorobou, na ktorú existuje liek v americkom Bostone. Teda meste, kde pôsobí aj Zdeno Chára.

Cibulková vyzvala na finančnú podporu kohokoľvek a zároveň aj svojich troch hokejových kamarátov Mariána Hossu, Zdena Cháru a Mariána Gáboríka. Na Instagram napísala dlhý status, v ktorom prosí tri hokejové ikony o pomoc. A nielen ich. 

"‼️‼️ POMÔŽME RIŠKOVI ‼️‼️ Viete, že na kurte mi vždy bolo blízke bojovať o každú loptičku - a aj keď to niekedy mohlo vyzerať, že to už nedám, nakoniec som otočila priebeh zápasu. Často aj vďaka podpore od fanúšikov a okolia," začala 30-ročná Bratislavčanka.

"Dnes by som znova chcela prispieť k tomu, aby sa otočil priebeh jedného veľmi ťažkého zápasu. Toho, ktorý každý deň dáva malý bojovník Riško a jeho rodičia. Ich nádejou je liek z Bostonu a ja viem, že vďaka podpore od nás všetkých to môže dokázať."

Zároveň pozývam mojich kamarátov Zdena Cháru z Bostonu, Mariána Hossu a Mariána Gáboríka, aby sa k nám pripojili, čo vy na to?" zakončila Cibulková. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

‼️‼️ POMOZME RISKOVI ‼️‼️ Viete, že na kurte mi vždy bolo blízke bojovať o každú loptičku - a aj keď to niekedy mohlo vyzerať, že to už nedám, nakoniec som otočila priebeh zápasu. Často aj vďaka podpore od fanúšikov a okolia. Dnes by som znova chcela prispieť k tomu, aby sa otočil priebeh jedného veľmi ťažkého zápasu. Toho, ktorý každý deň dáva malý bojovník Riško a jeho rodičia. Ich nádejou je liek z Bostonu a ja viem, že vďaka podpore od nás všetkých to môže dokázať. Prosím podporte ho tu http://bit.ly/2H1iVq7 ‼️ Link najdete na mojom profile v BIO ‼️Ďakujem! Zároveň pozývam mojich kamarátov Zdena Cháru z Bostonu,Mariana Hossu a Mariana Gaborika aby sa k nám pripojili, čo vy na to @zeechara33 , @hossboss81 , @mgaborik12 ? #RiskoDychaj #ludialudom

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Viac o téme: Dominika Cibulková Marián Hossa Zdeno Chára Marián Gáborík
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR/Michal Svítok; Instagram/Dominika Cibulková
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy