VIDEO Srdcervúca spoveď Bryantovej manželky: Môj mozog odmieta akceptovať, že sú preč

Vanessa Bryant Vanessa Bryant Zdroj: SITA/AP/Alex Brandon

LOS ANGELES - Uplynulý už dva týždne od tragickej nehody vrtuľníka v Kalifornii, pri ktorej prišlo o život až deväť ľudí vrátane legendárneho basketbalistu Kobeho Bryanta a jeho dcéry Gianny. Vanessa Bryantová, trúchliaca nad stratou manžela a dcérky, zverejnila na sociálnej sieti emotívny príspevok, v ktorom sa so svetom podelila o svoje pocity a popísala nepredstaviteľnú bolesť.

"Váhala som, ako svoje pocity vyjadriť slovami. Môj mozog odmieta akceptovať, že sú preč. Nemôžem spracovať oboje súčasne. Je to, ako by som chcela spracovať že Kobe je preč ale moje telo odmieta akceptovať stratu aj mojej Gigi. Je to hrozné. Prečo by som mal mať možnosť prebudiť sa ďalší deň, keď moje dievčatko už nemá mať túto príležitosť?! Som tak naštvaná. Život mala pred sebou," uviedla Vanessa Bryantová pod emotívnym videom.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’ve been reluctant to put my feelings into words. My brain refuses to accept that both Kobe and Gigi are gone. I can’t process both at the same time. It’s like I’m trying to process Kobe being gone but my body refuses to accept my Gigi will never come back to me. It feels wrong. Why should I be able to wake up another day when my baby girl isn’t being able to have that opportunity?! I’m so mad. She had so much life to live. Then I realize I need to be strong and be here for my 3 daughters. Mad I’m not with Kobe and Gigi but thankful I’m here with Natalia, Bianka and Capri. I know what I’m feeling is normal. It’s part of the grieving process. I just wanted to share in case there’s anyone out there that’s experienced a loss like this. God I wish they were here and this nightmare would be over. Praying for all of the victims of this horrible tragedy. Please continue to pray for all.

Príspevok, ktorý zdieľa Vanessa Bryant (@vanessabryant),

 

Bryantovci by v apríli tohto roku oslávili 19. výročie svadby. Z ich manželstva vzišli štyri dcéry, tragicky zosnulá Gianna bola druhá najstaršia a po otcovi zdedila nadanie na basketbal. "Uvedomujem si, že musím byť silná a byť tu pre svoje 3 dcéry. Je to strašné, že nie som s Kobem a Gigi, ale som vďačná, že som tu s Natáliou, Biankou a Capri. Viem, že to čo cítim, je normálne. Je to súčasť procesu smútenia. Chcel som sa o to podeliť v prípade, že existuje niekto, kto prežíva takú stratu. Bože, priala by som si, aby tu boli a táto nočná mora by skončila. Modlím sa za všetky obete tejto hroznej tragédie. Pokračujte v modlitbe za všetkých," vyznala sa Vanessa zo svojich pocitov.

Kobe Bryant s rodinkou Galéria fotiek (2) Zdroj: SITA/AP/Jordan Strauss

Verejná rozlúčka so zosnulým americkým basketbalistom a jeho dcérou sa uskutoční 24. februára v Staples Center v Los Angeles. Organizátori pietnej spomienky sa rozhodli pre tento dátum z toho dôvodu, že Kobe nosil číslo 24 a jeho dcéra dvojku. Obaja tragicky zahynuli 26. januára. 

Viac o téme: Kobe Bryant Vanessa Bryant Gianna Bryant
  • Autor: © Zoznam/Mg
  • FOTO: SITA/AP/Alex Brandon; VIDEO: Instagram/Vanessa Briant
  • Zdroj: športky

Súvisiace články