Jedinečná šanca, aká sa neodmieta: Ruský hriešnik si môže znova vystrieľať repre dres

Alexander Kokorin
Alexander Kokorin

SOČI - Ruský futbalista Alexander Kokorin si bude do konca tejto sezóny obliekať dres PFC Soči. Majiteľ klubu Boris Rotenberg verí, že týmto krokom si Kokorin opäť vybojuje miesto v reprezentácii.

Kokorina len nedávno prepustili z väzenia. Pred dvoma rokmi v októbri totiž spolu s ďalším reprezentantom Pavlom Mamajevom vyvolali násilný incident v kaviarni v Moskve. Obaja hráči zaútočili na vedúceho odboru automobilového a železničného inžinierstva ministerstva priemyslu a obchodu Denisa Paka.

Kokorin je hráčom Zenitu Petrohrad a do posledného tímu ruskej ligy odišiel na hosťovanie. "Kokorin chápe, že príchodom do Soči dostal príležitosť, aby sa opäť adaptoval v lige. Myslím si, že je to ten správny krok na zotavenie v úlohe profesionálneho futbalistu. Nebol si istý, ale rozhodol sa správne. Všetky cesty sú pre neho otvorené, je to talentovaný človek. Samozrejme, že ak bude mať formu, vráti sa do reprezentácie. Nikto tomu nebude brániť. Viem, že ruský národný tím má demokratický prístup," citoval Rotenberga portál championat.com.


Tagy: Rusko Alexander Kokorin PFC Soči

Zdroj:
TASR
Foto:
SITA/AP/Dmitri Lovetsky

DISKUSIA